Yhteystiedot: kuraattorit

Helsinki

Kuraattori Riitta Hirsikoski, riitta.hirsikoski@hel.fi, p. 050 371 2906, torstaisin oppilaitoksen tiloissa Porkkalankatu 7, 00180 Helsinki.

Helsinki, ruotsin kieliset ryhmät

Kuraattori Riitta Hirsikoski, riitta.hirsikoski@hel.fi, p. 050 371 2906, torstaisin oppilaitoksen tiloissa Porkkalankatu 7, 00180 Helsinki.

Järvenpää

Kuraattori Tuomo Tourunen, tuomo.tourunen@step.fi, p. 040 3153282.

Kuraattori on paikalla kaikkina arkipäivinä ja vastaanottaa Y-rakennuksessa, huoneessa Y238. Voit ottaa yhteyttä soittamalla, tekstiviestillä, Wilmalla tai Whatsappilla.

Kaustinen

Kuraattori Niina Hietala, niina.hietala@kaustinen.fi, p. 050 308 7377.

Vastaanottoaika: joka toinen keskiviikko klo. 8-16.00. (parillisina viikkoina 19.8. alkaen)

Paikka: A-rakennuksen 2. krs.

Kuopio

Kuraattori Saila Liukko, saila.liukko@kuopio.fi p. 044 718 4563.

Yhteydenotot myös Wilman kautta.

Lapua

Kuraattori Ville Joensuu, ville.joensuu@lapua.fi, p.044 438 4474.

Kuraattoriin voi olla yhteydessä Whatsapilla, tekstiviestillä, soittamalla tai Wilman kautta. Vastaanotto torstaisin klo 8.30-11 opistolla 204:ssa.

Pieksämäki

Kuraattori Auri Saloranta, auri.saloranta@pieksamaki.fi, p. 044 799 5624.

Vastaanotto kampuksella tiistaisin ja torstaisin A-rakennuksen 2. krs honeessa 246. Voit ottaa yhteyttä myös Wilman kautta tai puhelimitse.

Pori

Kuraattori Saija Törmä, saija.torma@pori.fi, p. 044 701 5141

Kuraattorin vastaanotto Porin lukion tiloissa, Annankatu 5. Kuraattori tavattavissa myös keskiviikkoisin klo 12-15 (16) Porin Ohjaamossa.

Ruokolahti

Kuraattori Johanna Ikävalko, johanna.ikavalko@eksote.fi, p. 040 776 5772

Työhuone on 1. kerroksen vasemmassa siivessä. Vastaanotto on kampuksella maanantaisin. Muina aikoina tavoitettavissa puhelimitse ja Wilman kautta.

Tampere

Kuraattori Salla Kananen, salla.kananen@tampere.fi, p. 050 409 4906. Osoite: Tredu, Åkerlundinkatu 8, 33100 Tampere.