Yhteystiedot: kuraattorit

Kuraattorit ovat 1.1.2023 lähtien hyvinvointialueiden työntekijöitä.

Kuraattori

Kuraattori Katri Härkönen laura.k.turunen@hel.fip. 040 638 8988 , torstaisin työhuone B

Kuraattori Michael Sjöblom, michael.sjoblom@hel.fi, p. 09 310 89 189 tai 040 664 7057.

Kuraattoriin voit olla yhteydessä ajan varaamiseksi puhelimitse, Whatsappilla, sähköpostilla tai Turuseen myös Wilman kautta.

Sjöblom hoitaa Stadin ammatti- ja aikuisopiston oppisopimustoimiston koulutustarkastajien solmimat perustutkintoa suorittavat oppisopimusopiskelijat.

Kuraattori Jan Degerman , p. 040 807 4152. jan-krister.degerman@keusote.fi

Kuraattori on paikalla kaikkina arkipäivinä ja vastaanottaa Y-rakennuksessa, huoneessa Y238. Voit ottaa yhteyttä soittamalla, tekstiviestillä, Wilmalla tai Whatsappilla.

Kuraattori Niina Hietala, niina.hietala@soite.fi, p. 050 308 7377.

Vastaanottoaika: joka toinen keskiviikko klo. 8-16.00. (parillisina viikkoina 19.8. alkaen)

Paikka: A-rakennuksen 2. krs.

Kuraattori Saila Liukko, saila.liukko@pshyvinvointialue.fi, p. 044 718 4563.

Yhteydenotot myös Wilman kautta.

Kuraattori Ville Joensuu, ville.joensuu@hyvaep.fi, p.044 438 4474.

Kuraattoriin voi olla yhteydessä Whatsapilla, tekstiviestillä, soittamalla tai Wilman kautta. Vastaanotto torstaisin klo 8.30-11 opistolla 204:ssa.

Kuraattori Auri Saloranta, auri.saloranta@etelasavonha.fi, p. 044 799 5624.

Vastaanotto kampuksella päivittäin A-rakennuksen 2. krs huoneessa 247. Voit ottaa yhteyttä myös Wilman kautta tai puhelimitse.

Kuraattori Saija Törmä, saija.torma@sata.fi, p. 044 701 5141

Kuraattorin vastaanotto Porin lukion tiloissa, osoite Tasavallankatu 4. Ajanvaraus puhelimitse, sähköpostilla tai Wilman kautta.

Kuraattori Anna Leino, anna.leino@ekhva.fi p. 040 565 2184

Työhuone on 1. kerroksen vasemmassa siivessä. Vastaanotto on kampuksella maanantaisin. Muina aikoina kuraattori on tavoitettavissa puhelimitse ja Wilman kautta.

Kuraattori Salla Kananen, salla.kananen@pirha.fi, p. 050 409 4906. Osoite: Tredu, Åkerlundinkatu 8, 33100 Tampere.