Ota yhteyttä

Opiskelijoiden työpaikkajakson aikana ota ensisijaisesti yhteyttä opiskelijan vastuuopettajaan tai ohjaavaan opettajaan. Tekstiviestillä tavoitat heidät parhaiten. Opettajien yhteystiedot ovat opiskelijaa koskevassa sopimuksessa ja sähköpostiviesteissä.

Työpaikkaohjaaja- ja arvioijakoulutukseen ja muihin yhteistyökysymyksiin liittyen ota yhteyttä työelämäkoordinaattoriin:

Helsingin toimipiste ja Järvenpään kampus

Berntsson, Leena, p. 0400 342 296,
leena.berntsson@step.fi

Kaustisen kampus

Kiviniemi, Jaana, p. 040 091 0182,
jaana.kiviniemi@step.fi

Lapuan kampus

Turja, Noora, p. 044 741 1373,
noora.turja@step.fi

Pieksämäen kampus ja Kuopion toimipiste

Laukkanen, Marjo, p. 040 182 0906,
marjo.laukkanen@step.fi

Korhonen, Kaisa, p. 040 189 6243,
kaisa.korhonen@step.fi

Ruokolahden kampus

Huuhtanen, Taina, p. 044 258 2465,
taina.huuhtanen@step.fi