STEP-koulutus, oppilaitoksen johto

Helana Ahonen, rehtori, p. 040 537 0999, helena.ahonen@step.fi

Strateginen kehittäminen

Soili Lehtiniemi, koulutusjohtaja, p. 040 748 1223, soili.lehtiniemi@step.fi

Asiakkuus- ja liiketoimintapalvelut

Elisa Sovelius, asiakkuusjohtaja, p. 040 689 8154, elisa.sovelius@step.fi

Koulutuspalvelut

Esa Ukkola, apulaisrehtori, p. 040 358 5961, esa.ukkola@step.fi

Tiina Parkkinen, koulutusjohtaja, ammatillinen koulutus, p. 040 727 8777, tiina.parkkinen@step.fi

Kerstin Storvall, koulutusjohtaja, ruotsin kielinen ammatillinen koulutus, p. 044 755 5622, kerstin.storvall@step.fi

Esa Ukkola, apulaisrehtori, kansanopisto ja opintokeskus, p. 040 358 5961, esa.ukkola@step.fi

Koulutuspäälliköt

Eija Liimatainen, kasvatus- ja ohjausala, p. 044 712 4976, eija.liimatainen@step.fi

Eija Liukkonen, sosiaali- ja terveysala, p. 040 351 0567, eija.liukkonen@step.fi

Carita Sirkka, muu ammatillinen koulutus, p. 044 712 4994, carita.sirkka@step.fi

Marianne Asplund, ruotsin kielinen ammatillinen koulutus, p. 044 768 4428, marianne.asplund@step.fi

Jari Rauhala, kansanopisto ja perusopetus, p. 0400 195 060, jari.rauhala@step.fi

Hanna Pulkkinen, opintokeskus, p. 044 712 4985, hanna.pulkkinen@step.fi

Kampuspalvelut

Simo Ikola, kehitysjohtaja, p. 040 554 9156, simo.ikola@step.fi

Kirsti Panula, opiskelijapalvelupäällikkö, p. 044 760 4244, kirsti.panula@step.fi

Laila Martinsone, opintopalvelupäällikkö, p. 050 501 0606, laila.martinsone@step.fi